30 Квітня, 2021

НАШІ СТУДЕНТИ НА ПРАКТИЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ВІЗУАЛІЗУВАТИ ІДЕЇ ЗАМОВНИКІВ

Наші 3-курсники з ОПП «Інформаційна діяльність підприємства» мають місяць, щоб вивчити роботу підприємства, установи, організації в рамках проходження виробничої практики.

 

Залежно від специфіки роботи місця проходження практики студент, керівники практики від коледжу та місця її проходження спільно підбирають індивідуальне завдання, яке б було цікавим усім учасникам.

 

Для прикладу, цьогоріч акцент було зроблено на візуальну складову та інтерпретацію діяльності.

 

Так, студент Назаревич Микола зайнявся оформленням оранізаційної структури ТОВ «Екопарк Аміла», що знаходиться у Турійському районі. Водночас подібне оформлення можна активно використовувати у якості «брендованого» формату оформлення офіційних документів. Окрім того, це реалізовано у Canva із відкритим доступом для працівників підприємства.

 

А студент Іванчук Влад взагалі допоміг запустити сторінку у Facebook для державної установи «Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради», розробив для них логотип та активно допомогав із оформленням дописів (фактично він з ним співпрацював уже кілька місяців до офіційного початку практики).

 

Сподіваємося, що активний, а головне ефективний формат взаємодії між нашими студентами та  підприємствами, установами й організаціями – це вже наша стала ознака як навчального закладу)

Перейти до інших новин та оголошень