Відгуки

Шевчук Юлія, випускниця 2018 року

23 Березня, 2021

Закінчила навчання у Нововолинському електромеханічному коледжі у 2018 році за спеціальністю «Інформаційна діяльність підприємства». Навчатися було цікаво і весело, отримані знання стали хорошою базою у майбутньому. Особливо дякую усім викладачам, які навчали протягом усього цього часу, допомагали та підтримували. Коледж допоміг мені розвити самостійність та здобути потрібні навички у професії. Я задоволена що навчалася саме тут. Дякую цьому навчальному закладу за яскраві моменти у житті.

Наталія Онофрейчук, випускниця 2019 року

25 Березня, 2021

Після закінчення школи переді мною постало питання «що далі?», адже цей крок ніхто не зробить замість мене. І коли я вперше опинилася в стінах НЕМКу, то зрозуміла, що не помилилася в своєму виборі. Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. А знання і досвід, які я отримала в НЕМКу, стали міцним фундаментом в подальшому навчанні в Луцькому НТУ.

Рижук Альона, випускниця 2019 року

7 Квітня, 2021

За 3 роки в коледжі я отримала безцінний досвід, подорослішала, знайшла друзів та зрозуміла чим хочу займатись. Я ні разу не пошкодувала, що вступила в НЕМК. На відміну від школи, тут ми реалізовували соціальні проекти, проводили заходи та вели активне студентське життя. Тепер, вступивши в ВНЗ відразу на 3-й курс, я почуваю себе на голову вище студентів, які навчаються там з 1-го курсу, адже багато в чому рівень викладання фахових дисциплін у коледжі на дуже високому рівні.

Хомюк Юлія, випускниця 2020 року

16 Березня, 2021

Доброго дня! Завдяки високому рівню знань, які я отримала під час навчання у коледжі, я змогла поступити на державну форму навчання у ЛНТУ. Предмети, які я почала вчити у коледжі, легше даються у навчанні в університеті. У НЕМКу викладають вчителі, які є професіоналами своєї справи. Вони дають високий рівень знань, відносяться до студентів з розумінням і допомагають їм. Я дуже щаслива, що навчалася в такому чудовому коледжі.

Книш Світлана, випускниця 2020 року

13 Квітня, 2021

Навчалась у НЕМКу 3 роки. Ні разу не шкодую, що поступила саме сюди. Коледж дає хороші знання та велику основу для подальшого. Викладачі крутезні. Студентська рада проводить багато цікавих заходів. Той, хто дійсно хоче чомусь навчитись та отримати масу спогадів, то сміливо поступайте до НЕМКу.