Екскурсія в ЦНАП
29 березня студенти Нововолинського електромеханічного коледжу побували у Центрі надання адміністративних послуг.
Цікаву екскурсійну лекцію провела начальниця ЦНАПу Алла Ковальчук, під час якої показала та розповіла майбутнім економістам як працює установа.
Студенти ознайомилися з роботою електронної черги, громадської приймальні, державних реєстраторів та інших спеціалістів ЦНАПу. Під час зустрічі студенти також дізналися про систему ведення діловодства, баз даних та електронних запитів.