Новини

Набір на підготовчі курси

17 Жовтня, 2021

Нововолинський електромеханічний коледж оголошує прийом на підготовчі курси.   Програма підготовки включає 100 год математики і 50 год української мови.   Детальніше – на сторінці коледжу у Фейсбуці та на сайті коледжу.

Зустріч випускників

24 Вересня, 2021

У суботу, 18 вересня 2021 року відбулася зустріч випускників спеціальності “Економіка підприємства” гр. 2ЕК-93 (куратор Гурак Н.В). Приємно, коли у навчальний заклад приходять випускники, розповідають про свою роботу, досягнення, успіхи.

Екскурсія в майстерні коледжу

9 Вересня, 2021

Студенти групи 1-ЕП19 побували на екскурсії у механічних майстернях нашого коледжу, де ознайомилися з основами роботи металорізальних верстатів, основними їх видами, умовами праці робітників на таких верстатах.                  

Знайомимось з діяльністю центру зайнятості

8 Вересня, 2021

Студенти ДВНЗ НЕМК разом з викладачем Регешук А.М.  7 вересня 2021 року побували на екскурсії у Нововолинському міському центру зайнятості, де ознайомилися з роботою центру.          

Успіхи наших випускників

4 Вересня, 2021

Я, Іванчук Владислав, у 2021 закінчив навчання у НЕМКу на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а сьогодні вже навчаюсь у Державному університеті телекомунікацій у м. Київі на спеціальності «Комп’ютерні науки». Багато чим я завдячую рідному коледжу, адже саме там я отримав хорошу базу. Також постійно отримував підтримку від викладачів, які постійно йшли на зустріч. Для …